Náš vítěz zažil v Monaku nezapomenutelný víkend

Unikátní zážitek ze sledování slavných závodů Formule 1 v Monaku si odnesl výherce 11. ročníku soutěže MegaLoto. Pan Erich K. se bezpečně vrátil domů a podělil se s námi o svoje dojmy z luxusního výletu.

Oblíbený pilot F1 našeho výherce vyhrál závod v Monaku

Okruh F1 v Monaku

Už od roku 1929 se z Monackého knížectví stane závodní okruh. Závody ročně přilákají tisíce diváků a miliony sledují napínavé závody v přímém televizním přenosu. Grand Prix F1 v Monaku patří mezi nejprestižnější motoristické závody na světě. Přestože je okruh nejkratší ze všech závodů v kalendáři, něco málo přes 2 míle, k dokončení závodu musí piloti odjezdit 78 okruhů v ulicích Monte Carla.

Nejvíce krát vyhrál monacké závody slavný Ayrton Senna, celkem se mu to podařilo šestkrát během sedmi let.

Na vlastní oči viděl letos závody další z vítězů soutěže MegaLoto, pan Erich K. z Rakouska. Závody si užil o to více, jelikož vyhrál jeho oblíbený pilot Sebastian Vettel ze stáje Ferrari, první vítězství pro tým od roku 2001. Náš šťastný výherce si zvolil za svůj doprovod svoji manželku, oba si VIP víkend velice užili.

Pan Erich byl z víkendu opravdu nadšený a okomentoval jej následovně:

„Bylo to opravdu skvělé. Velmi působivé. Perfektně zorganizované."

Vítěz soutěže MegaLoto v helikoptéře

Pro Ericha a jeho ženu to byla druhá návštěva Monaka, ale nikdy předtím závody Formule 1 na vlastní oči neviděl. Jednalo se tedy o mimořádnou zkušenost.

Baliček s cenou obsahoval:

• Letenky z Rakouska do Nice.
  • Převoz z letiště, let helikoptérou z Nice do Monaka.
  • Ubytování po 4 noci v Le Meridien Beach Plaza Hotel 4* včetně snídaně, servisních a všech místních poplatků.
  • Páteční drinky s legendami Formule 1.
  • pohoštění při sledování závodů.
  • Sobotní sledování kvalifikace z VIP Suite Fairmont, Fairmont hotel pro dvě osoby.
  • Nedělní sledování závodů z přístavu v Monaku na třípatrové jachtě pro dvě osoby.
  • Večerní zábava.
  • Let helikoptérou z Monaka do Nice. Letenky z Nice zpět na letiště odletu.

Od momentu, kdy výherci dorazili do Monaka, nasávali atmosféru před vzrušujícími závody a od prvních okamžiků byli manželé nadšeni.

„Výjimečná atmosféra, závody, město a přímořské letovisko, to činí tento závod slavným a unikátním. Jedná se o něco velice speciálního, co nenajdete nikde jinde."

Erich se svojí ženou zažili atmosféru města, nadšené místní obyvatele fandící svým oblíbeným závodníkům.

„Můžete rozhodně říci, že závody žije celé město a spousta lidí dorazila pouze kvůli Grand Prix F1."

Vítěz soutěže MegaLoto s manželkou v Monaku

Naši výherci se setkali a popíjeli s legendami Formule.

„Setkali jsme se s Davidem Coulthartem. To bylo opravdu vynikající a výborně zorganizované."

Před závody měli naši výherci příležitost k návštěvě města. Jeli se podívat do slavných exotických zahrad "Jardin Exotique", odkud je překrásný výhled na celé Monako a moře. Každý večer se vydali do luxusní restaurace na pláži, kde si užívali delikátní pokrmy a vína. Samotný závod sledoval vítězný pár z jachty v přístavu, jenž byla obklopena řadou celebrit z celého světa.

„Jachta byla u šikany, asi 50 metrů od silnice. Formule jste mohli sledovat opravdu zblízka. Opravdu jedinečný zážitek!"

Erich fandil německému pilotovi Sebastianovi Vettelovi a byl nadšen pokaždé, když projel kolem jejich jachty. Erich byl ještě šťastnější, kdy nakonec Vettel závod vyhrál a vystoupal při ceremoniálu na první stupínek vítězů.

„Držel jsem palce týmu Ferrari. Ten nakonec vyhrál a přinesl tak ještě více vzrušení z Formule 1."

Vítěz soutěže Monako 2017

Pro Ericha s jeho paní to byl fantastický víkend plný luxusu a pro ostatní hráče MegaLoto, jenž se zúčastní soutěže Monako v roce 2018, zanechal Erich vzkaz:

„Každý by se měl soutěže v každém případě zúčastnit, protože se jedná o naprosto neobyčejný zážitek."

Do příští soutěže Monako na MegaLoto nás ještě dělí řada měsíců. Zatím se však můžete pokusit vyhrát některý z multi-milionových jackpotů, jenž jsou v naší aktuální nabídce. Nakonec s miliony Euro na vašem bankovním účtu si můžete jezdit do Monaka či kamkoliv jinam, kdykoliv se vám zlíbí.