Vítěz soutěže Monako 2013 se s námi podělil o svůj zážitek z výhry

Minulý víkend si náš šťastný vítěz soutěže Monako 2013 užil 5 hvězdičkový pobyt v Monaku za zvuků formulí. Náš vítěz, Armin K., se s námi podělil o fotky ze svého výletu.

Monacké Grand Prix F1 2013 nebylo šťastné jen pro našeho německého vítěze Armina, ale také pro německého pilota F1. Na předních 5 pozicích se umístili 3 závodníci z Německa a Nico Rosberg (Mercedes) se postavil na nejvyšší stupínek vítězů. Jeho němečtí kolegové Sebastian Vettel (Red Bull) a Adrian Sutil (Force India) skončili na 2. a 5. místě.

Ale zpět k NAŠEMU německému vítězi Arminovi, který komentoval svůj zážitek z Monaka:

Mnohokrát vám děkuju za tuto cenu snů. F1 byl opravdu fantastický zážitek. Vše bylo perfektní. Nejlepší ze všeho bylo sledování závodu Formule 1 z Midi Terrace hotelu Hermitage.

Armin nám ze svého luxusního pobytu v Monaku poskytl následující fotografie .

Vítězný pár v 5 hvězdičkovém hotelu 'Royal Riviera', ve kterém strávili 4 noci.

2013 Monaco Competition Winner

Paní K. se setkala s německým pilotem stáje Force India Paulem di Resta.

2013 Monaco Competition Winner meets Paul di Resta

Armin popíjí se závodnickou legendou Davidem Coulthardem.

PlayHugeLottos winner meets David Coulthard

Armin sledoval závod Grand Prix, který vyhrál jeho krajan, z Midi Terrace hotelu Hermitage.

Zůstaňte naladěni na další napínavé a vzrušující soutěže a rozdávání cen na MegaLoto.cz a samozřejmě nezapomeňme zmínit stovky milionů Euro, které jsou k mání ve 12 mezinárodních loterií, které máme v nabíce.