Vítěz soutěže GP F1 v Abú Dhabí se podělil o své zážitky

Vítěz naší populární soutěž Grand Prix Formule 1, tentokrát v Abú Dhabí, se vrátil ze svého VIP výletu a podělil se s námi o své zážitky.

Zakončení sezóny Formule 1

Pan Cront, náš vítěz soutěže Grand Prix Formule 1 v Abú Dhabí a další fanouškové závodů Formule 1, si fantasticky vychutnali závěrečný závod sezóny, která byla zakončena právě v Abú Dhabí.

Grand Prix F1

Lewis Hamilton vyhrál druhý světový titul ve své kariéře poté, co vyhrál svůj jedenáctý závod sezóny. Přestože Nico Rosberg začal závod z přední startovací pozice, Hamilton ho předjel ještě před první zatáčkou. Německý závodník měl bohužel řadu technických problémů a skončil nakonec až na 14. příčce.

V posledním závodě sezóny Formule 1 skončil na druhém stupni vítězů Felipe Massa a na třetím Valtteri Bottas. V rozhovoru neměl nejdříve Hamilton slov, pak poděkoval své rodině, týmu a také fanouškům za jejich podporu v průběhu Grand Prix F1.

Rumunský vítěz soutěže GP F1

Výherní balíček se skládal z:

• Zpátečních letenky pro dvě osoby.
  • Ubytování na 4 noci ve slavném hotelu Yas Island Rotana, včetně snídaně.
  • Ubytování se nachází pár minut od golfového hřiště Yas Links Golf Club, Ferrari World a vodního parku.
  • Vstupenky do Ferrari World.
  • Výhled a pohoštění z vyhlídky v Club Suites v sobotu a v neděli, včetně oběda a otevřeného baru se šampaňským. Odtud je nádherný výhled a vchod do týmové stáje.
  • Vstupenky na fantastické koncerty po závodech (čtvrtek - neděle).
  • Během závodů měl náš šťastný vítěz k dispozici zaměstnance, aby se ujistili, že je o něj a jeho manželku báječně postaráno.

Vítěz soutěže GP F1

Okruh Yas Marina v Abú Dhabí

Moderní a bezchybný okruh Yas Marina v Abú Dhabí v kombinaci s 20 řvoucími motory formulí, skřípajícími brzdami, žhnoucími pnemumatikami agresivně svírajícími asfalt kolem zatáček - to činí z tohoto závěrečného závodu Formule 1 nezapomenutelný zážitek. Britský závodník Lewis Hamilton, člen stáje Mercedes, vyhrál v Abú Dhabí a po druhé si odnesl zaslouženou trofej. Po dlouhé sezóně, co si šlapali na paty se stájovým kolegou Nico Rosbergem, se nakonec radoval z vítězství právě Lewis Hamilton a fanouškové oslavovali s ním.

A jak si užil výlet náš vítěz, pan Cront? Podle všeho velkolepě, těšil se z jednoho z největších zážitků svého života, když na vlastní oči sledoval závody, od samotné kvalifikace po samotné závody. Skvěle se pobavil i při koncertech či návštěvě Ferrari World.

Vítěz v Abú Dhabí

Pan Cront po svém návratu z Abú Dhabí prohlásil:

Upřímně bych chtěl poděkovat MegaLoto, bez nichž bych tohle všechno nezažil. Ani nemám slov, abych popsal radost, kterou jsme s mou manželkou Violetou díky této jedinečné příležitosti zažili.
Chtěl bych jen dodat, že jsem velice vděčný za příležitost podniknout nejvzrušující výlet mého života a za splnění mého snu.
Je velice těžké popsat, jaké to je býti na Grand Prix. Jedná se o něco, co by měl každý fanoušek Formule 1 zažít alespoň jednou v životě. Abú Dhabí je nádherné a bylo skvělé být mezi těmi nejlepšími na světě.
Začátek závodu byl strhující a napětí v týmových boxech bylo naprosto vzrušující. A vidět mého oblíbeného závodníka, jak dosahuje rychlosti 318 km/h a okruh za méně než dvě minuty přímo přede mnou, bylo splněným přáním. Vůně benzínu a neuvěřitelný hluk bylo více, než co jsem si mohl přát.
A jako kdyby nebyly závody sami o sobě dost fascinující, měli jsme také příležitost sledovat hudební koncerty, které končily až pozdě v noci, ty byly také vynikající.
Díky úrovni VIP zacházení, které jsme održeli, jsem se cítil jako arabský šejk. Jsem tak šťastný, že jsem se mohl zúčastnit Grand Prix F1 2014 v Abú Dhabí a že jsem vyhrál tuto velkolepou cenu. Jedná se o jeden z mých z nejvíce nezapomenutelných zážitků vůbec.
Ještě jednou bych rád poděkoval všem za tuto výsadu a popřál vám všechno nejlepší!

Přestože je letošní série závodů Grand Prix Formule 1 již za námi, už nyní se těšíme na sezónu roku 2015.

Zůstaňte naladěni, MegaLoto bude opět pořádat tuto super populární soutěž a kdo ví, třeba se příště stanete vítězem právě vy. Anebo se zařaďte do tahu největších mezinárodních loterií na MegaLoto, SuperEna Max, MegaMillions nebo vánoční tombola El Gordo de Navidad, a můžete uskutečnit spontánní VIP výlet už brzy.