Vítěz soutěže "Monako 2015" promluvil o svém VIP výletu

Vítěz soutěž Grand Prix F1 v Monaku, pan Marek Z. z Polska, nedávno kontaktoval tým MegaLoto, aby se podělil o své zážitky ze svého fantastického VIP výletu do Monaka na Grand Prix Formule 1.

Vítěz soutěže MegaLoto se vrátil z Monaka s báječnými zážitky

Pan Marek se nedávno se svou manželkou vrátil z nádherného Monackého knížectví, kde si užívali luxusu, který se pojí se zážitkem sledování Grand Prix Formule 1.

„Byl to naprosto fantastický víkend. Děkujeme všem za nezapomenutelné momenty, za vynikající organizaci a unikátní zážitek. Riviéra si každopádně zaslouží svou úžasnou pověst a jsem přesvědčen, že to nebyla naše poslední návštěva Azurového pobřeží. Celý víkend jsme byli hýčkáni, od převozu helikoptérou, po osobní setkání s legendárními piloty Formule 1 až po sledování samotných závodů z jachty. Během kvalifikace a závodů jsme měli příležitost sledování z nejúžasnějších míst, serpentin a šikany. Báječné! Plus se jednalo o GP Monako! ... Neskutečný rozdíl, když sledujete GP živě a v televizi. Děkuji vám mnohokrát!"

Vítěz soutěže MegaLoto si svou výhru užil

Pro ty, co se soutěže nezúčastnili anebo jsou na MegaLoto nově, tady je připomínka, co balíček s cenou soutěže Grand Prix F1 v Monaku 2015 obsahoval:

- Letenky pro vítěze a jeho partnerku.
- Převoz helikoptérou z letiště v Nice do Monaka.
- Převod z heliportu do hotelu.
- Ubytování po 4 noci s denní snídaní založené na dvoulůžkovém pokoji v hotelu Royal Riviera se snídaní. http://www.royal-riviera.com/en/
- Exkluzivní recepce s nápoji v pátek večer s legendami F1 v Hotelu de Paris. Volný čas k objevování Monako poté s vlastní dopravou do hotelu.
- Převozy v sobotu a v neděli, z a do hotelu Royal Riviera.
- Sobotní sledování kvalifikačních závodů z VIP apartmánu Fairmont s výhledem na serpentiny s plným pohoštěním.
- Nedělní sledování závodů v šikaně (hned po tunelu) z třípatrové jachty, opět s plným pohoštěním.
- Převoz z hotelu na heliport.
- Převoz helikoptérou z Monaka na letiště v Nice.
- Asistence zaměstnanců, pokud by ji vítězové vyžadovali.

Jak vidíte, balíček s cenou je bez pochyb pravým luxusem. A pokud byste rádi zažili vzrušení, které patří k napínavým závodům Formule 1, pak zůstaňte naladěni na příští ročník naší soutěže. Kdo ví, třeba příště vyhrajete vy.

V loňském roce vyhrál náš hráč ze Slovenska, který zažil v Monaku víkend snů.

Průběh závodů GP F1 v Monaku 2015

Pilot Nico Rosberg vyhrál závod v Monaku po třetí v řadě, ale někteří fanouškové mohou tvrdit, že se tak stalo jen díky slabé týmové strategii, což stálo Lewise Hamiltona šanci na výhru.

Fanouškové Formule 1 jen těžko zapomenou na obtížný moment, kdy byl Hamilton po 21 sekundách vedení nepochopitelně povolán do stáje svého tým Mercedes. Povolali jej v domnění, že má dostatek času na výměnu pneumatik, protože 17letý belgický nováček Max Verstappen narazil na zadní část vozu Lotus závodníka Romaina Grosjeana, pak narazil do svodidel a zapříčinil výjezd safety car.

Na druhém místě skončil pilot Sebastian Vettel, který v posledních kolech vytrvale bojoval o vedoucí místo. Byl to náročný závod pro všechny a bohužel Lewis Hamilton skončil na třetím stupínku vítězů, kde byl viditelně zklamán a oslavy si moc neužil.

Ze závodů musel ve 43. kole odstoupit populární Španěl, Fernando Alonso, jenž měl technické závody na svém voze. A Brit Jenson Button získal v závodech jen čtyři body, když mu šachovnicová vlajka odmávala osmou pozici v závodech.